1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sevgililer Forumda Hem Eğlendi Hem Kazandı (Fotoğraflı

Sevgililer Forumda Hem Eğlendi Hem Kazandı (Fotoğraflı

Sevgililer Forumda Hem Eğlendi Hem Kazandı  (Fotoğraflı
A+A-

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Kayseri Forumda bulunan çiftler hem eğlenmenin hem de kazanmanın tadını çıkardı. Sevgililer Günü nedeniyle Kayseri Forumda düzenlenen etkinlikte öncelikle sanat

14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Kayseri Forumda bulunan çiftler hem eğlenmenin hem de kazanmanın tadını çıkardı.
Sevgililer Günü nedeniyle Kayseri Forumda düzenlenen etkinlikte öncelikle sanatçılar Cristina Sadnsengen ve Miray Eslek, klasik gitar ve klarnetle Sevgililer Gününğü kutlayanlara müzik ziyafeti verdi.
Kayseri Foruma Norveç'ten genel Cristina Sandsengen, "Kayseri'de bir gün kalacağım. Mray Eslek'le birlikte performans sergileyeceğim. Türkiye'ye ikinci kez geliyorum. Çok güzel bir ülke. Sıcak kanlı, samimi ve insanlar çok yardımsever. Türkiye'de kebabı denedim. Ülkeme gidince Türkiye'yi kesinlikle önereceğim" diye konuştu.
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarından gelen Miray Eslek, "Klarnet çalıyorum. Bu organizasyonda Cristina ile birlikte çalacağız. Çok mutluyum ve knserin çok güzel olacağına inanıyorum" diye konuştu.
Müzik ziyafetinin ardından düzenlenen yarışmada galip gelen çiftler arasında çekiliş yapıldı. Yapılan çekilişte şanslı çiftler 5 yıldızlı otelde 4 gün 5 gece tatille ödüllendirildi.
(ŞK-AÖ-Y)

14.02.2013 17:35:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT