1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sevgi Hastanesi'nde 165 Personel Sertifika Aldı

Sevgi Hastanesi'nde 165 Personel Sertifika Aldı

Sevgi Hastanesinde 165 Personel Sertifika Aldı
A+A-

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi'nde 165 personel Hasta ve Yaşlı Bakımı, İş Hayatında İletişim ve Diksiyon dallarında aldıkları eğitimi başarı ile tamamlayarak sertifika aldı. Özel Sevgi Hastanesi ve

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi'nde 165 personel Hasta ve Yaşlı Bakımı, İş Hayatında İletişim ve Diksiyon dallarında aldıkları eğitimi başarı ile tamamlayarak sertifika aldı.
Özel Sevgi Hastanesi ve Halk Eğitim Merkezi'nin ortak çalışması ile hastane personeline mesleki eğitim verildi. Hasta ve yaşlı bakımı, iş hayatında iletişim ve diksiyon branşlarında eğitim alan 165 personele Halk Eğitim Merkezi tarafından sertifika verildi. Hastanede gerçekleşen törende konuşan Sevgi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Refik Özbal, "Açıldığımız günden bu yana meslek içi eğitim hep önceliğimiz oldu. Kendi içimizdeki eğitim hemşireliği bölümümüzün yoğun çalışmaları dışında dışarıdan da hizmetler aldık. Ahmet Şerif İzgören hocamızı da getirdik. Üniversite ile işbirliği yaptık. Ancak bu konudaki en büyük birlikteliği son bir yıldır Halk Eğitim Merkezi ile gerçekleştirdik. 32 personelimiz 560 saat süren hasta ve yaşlı bakımı eğitimi aldı. 80 personelimiz 4 saat süren iş hayatında iletişim eğitimi aldı. 53 personelimiz de 64 saatlik diksiyon eğitimi aldı" dedi.
(BD-ET)

19.01.2013 15:32:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT