1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklara Sürpriz Karne Hediyesi

Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklara Sürpriz Karne Hediyesi

Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklara Sürpriz Karne Hediyesi
A+A-

Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ki gençlik merkezi, Sevgi evlerinde bulunun çocuklara karne heyecanını paylaşmak için bir program düzenlendi. Okulların yarıyıl tatiline gir

Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde ki gençlik merkezi, Sevgi evlerinde bulunun çocuklara karne heyecanını paylaşmak için bir program düzenlendi.
Okulların yarıyıl tatiline girmesi nedeni ile Sevgi evlerinde kalan çocukların aldığı başarılı sonuçları daha da üst seviyeye çıkarmak için karne gününe özel gece düzenlendi.
Programla ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Yardımcısı Gafur Emlek, "Sevgi evlerinde ki çocuklarımız bu anlamlı ziyarete sevinerek bizleri unutmadıklarını kapıda karşılayışlarıyla gösterdiler. Karnelerini alan çocuklarımız bizlerle notlarını paylaştılar. Ziyaretimiz gençlik merkezi üyelerinin hazırlamış olduğu sürpriz karne hediyesi olan müzik şöleni ile devam etti. Minik ve gençler gitar eşliğinde söylenilen şarkılara eşlik ederek istek şarkılarda bulundular. Yüzlerinden okunan sevinç ve heyecan yapılan sürprizden duyulan memnuniyeti gösteriyordu" dedi.
(YE-AÖ-Y)

28.01.2013 15:15:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT