1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sesob'dan Emniyete Teşekkür

Sesob'dan Emniyete Teşekkür

Sesobdan Emniyete Teşekkür
A+A-

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, kentteki bir kuyumcuda yaşanan hırsızlık olayını çözen emniyet yetkililerine teşekkür etti. Konuyla ilgili olarak açıklama yap

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, kentteki bir kuyumcuda yaşanan hırsızlık olayını çözen emniyet yetkililerine teşekkür etti.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan SESOB Başkanı Beşir Köksal, "Sivas'ta 4 Ağustos tarihinde meydana gelen olayda, kuyumcu esnafımıza tünel aracılığı ile giren hırsızlar, esnafımızın 30 kilo altınını çalarak ortadan kaybolmuştu. Sivas Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı uzman ekipler, hırsızlık olayının yaşanmasının ardından başarılı bir çalışmayla 4 ay içerisinde kuyumcudan altın çalan hırsızları yakaladı. Esnaf ve sanatkarlarımız kendi imkanlarıyla ayakta kalmaya çalışmaktadır. Özellikle Sivas'ımız da bu tür olaylara fazla rastlanamamasına rağmen, zaman zaman da olsa bu tür vakalar olmaktadır. Dere yatağını kullanarak yapılan hırsızlık neticesinde alın teri ile çalışan esnafımız sermayesini kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken, Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimizin başarılı bir şekilde olayı aydınlatması teşkilatımızı ve esnaf camiamızı sevindirmiştir. Bizlerin huzur ve asayişi için gece gündüz demeden çalışan, huzurlu bir kentte yaşanılması için gayret gösteren Sayın Emniyet Genel Müdürlüğümüze, Sayın Valimiz Zübeyir Kemelek'e, Emniyet Müdürümüz Sayın Selçuk Kızılay'ın şahsında tüm emniyet personeline ve olayın aydınlatılmasında gece gündüz demeden çalışan tüm görevlilere esnaf teşkilatım adına teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum." dedi.
(TB-SK)

06.12.2012 17:23:53 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT