1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sesi Gibi Finali de Çok Güzel Olan Yarışma!

Sesi Gibi Finali de Çok Güzel Olan Yarışma!

Sesi Gibi Finali de Çok Güzel Olan Yarışma!
A+A-

Sesi Çok Güzel yarışmasının reytinglere daha fazla dayanamayarak yayından kaldırılması kararı alındı. Ünlü isimlerin jüri üyeliği yaptığı yarışmada beklenilen reyting bir türlü sağlanamadı. Acun'un reytinglerine bir türlü ulaşamayan 'Sesi Çok Güzel' yarış

Sesi Çok Güzel yarışmasının reytinglere daha fazla dayanamayarak yayından kaldırılması kararı alındı. Ünlü isimlerin jüri üyeliği yaptığı yarışmada beklenilen reyting bir türlü sağlanamadı. Acun'un reytinglerine bir türlü ulaşamayan 'Sesi Çok Güzel' yarışması yayından kalkıyor. Yayının ve programın telif hakları ise Amerika'ya satıldı. Sibel Can, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen'e şok!

Jüri üyelerinin Sibel Can, Sertab Erener ve Gökhan Türkmen gibi ünlü isimlere sahip olan yarışma Sesi Çok Güzel ekranlardan Survivor’a göre daha az reytinge sahip olduğundan dolayı kalkıyor. Büyük zahmetlerle yayına giren yarışma programının kalkma sebebi ise Survivor'ın karşısında beklenen rekabeti gösterememesi ve 500 bin TL maliyetli program için indirim yapılması istendi.Zararı girmeyi istemeyen yapımcı ise bu teklifi reddetti. Müzik yarışmanın format bilgileri ve hakları ise Amerika'ya satıldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT