1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Ses getiren transferin bonservisine bakın....

Ses getiren transferin bonservisine bakın....

Ses getiren transferin bonservisine bakın....
A+A-

Ses getiren transferi duyan herkes gülme krizine girdi adeta. Manisa 2. Amatör Küme ekiplerinden Çıkrıkçıspor, Kotanspor'dan orta mevkide oynayan 24 yaşındaki futbolcu Ahmet Eren'i 3 küçükbaş hayvan karşılığında transfer etti.


Yok daha neler pes dedirtecek yılın transferi...Ege temsilcisi Manisa 2. Amatör Küme ekiplerinden Çıkrıkçıspor, Kotanspor'dan orta mevkide oynayan 24 yaşındaki futbolcu Ahmet Eren'i 3 küçükbaş hayvan karşılığında transfer etti.


FLMLERİ ARATMAYAN SİTE

Turgutlu'nun Çıkrıkçı mahallesindeki kulüpte Ahmet Eren için düzenlenen imza töreninde konuşan Çıkrıkçıspor Kulübü Başkanı Ayhan Oğuz, ilçedeki futbol turnuvasında izleyip beğendikleri futbolcuyu transfer ettikleri için mutlu olduklarınısöyledi.

ÇOK İDDİALI KONUŞTU

Ahmet Eren'i kendilerini tercih ettiğinden memnuniyet duyduklarını kaydeden Oğuz, "Ona güveniyoruz ve inanıyoruz. Kulübümüz için hayırlı uğurluolsun" diye kaydetti.

GÜLEREK POZ VERDİLER

Ahmet Eren de Çıkrıkçıspor'un başarısı için mücadele edeceğini belirterek, "Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim" dedi.Törenin ardından Ahmet Eren transfer ücreti olarak aldığı üç küçükbaş hayvanla kulüpten ayrıldı.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT