1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Servisçilerden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'ya Ziyaret

Servisçilerden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu'ya Ziyaret

Servisçilerden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Soyluya Ziyaret
A+A-

Yalova Servis Odası Başkanı Oktay Tunç, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti. Yalova Servis Odası Başkanı Oktay Tunç, AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı

Yalova Servis Odası Başkanı Oktay Tunç, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti.
Yalova Servis Odası Başkanı Oktay Tunç, AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret etti. Burada oda çalışmaları ile ilgili Soylu'ya bilgi veren Tunç, Soylu'yu Yalova'ya davet etti. Soylu ile DP dönemine dayanan bir dostlukları olduğunu dile getiren Yalova Servis Odası Başkanı Oktay Tunç, "Ziyarette ilimizde var olan yolcu taşımacılığı karmaşası ve bundan etkilenen servisçi esnafının sıkıntılarını, gerek mahalli idareciler, gerekse bürokrasi ile ilgili yaşadığımız sıkıntıları paylaştık. Ayrıca Soylu'ya odamız esnafının menfaatini koruyacak şekilde yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgiler aktardım, bazı hususlarda yardımını istedim" dedi.
(SÇ-MŞ)

06.12.2012 17:13:15 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT