1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Şeref Meselesi 7. Yeni Bölümle bu hafta bıçak kemiğe dayandı. gerilim hat safhada

Şeref Meselesi 7. Yeni Bölümle bu hafta bıçak kemiğe dayandı. gerilim hat safhada

Şeref Meselesi 7. Yeni Bölümle bu hafta bıçak kemiğe dayandı. gerilim hat safhada
A+A-

Şeref meselesi 7. yeni bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı.Kanal D nin yeni gözdesi Şeref meselesinde ipler iyice geriliyor..Şeref Meselesi 7. Yeni Bölümle bu hafta Ayhan’ın ormanlık alanda bulunan cesedi morgdan çalınır.

Kanal D nin ve ekranların yeni dizisi Şeref meselesi dizisinde bu hafta flaş gelişmeler yaşanıyor. Şeref meselesi 7.yeni bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı. Şeref meselesi kanal d de yeni başlamasına rağmen aksiyon ve heycanın yeni odak noktası... Şeref meselesinde bu hafta neler olacak merak konusu..

Ekranların sevilen dizisi şeref meselesi 7. bölüm ile kanal d ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Şeref meselesinde ipler iyice geriliyor ve sıcak anlar yaşanıyor. Şeref meselesi 7. bölümde namlular çekiliyor.Şeref meselesi 7. yeni bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı.Kanal D nin yeni gözdesi Şeref meselesinde ipler iyice geriliyor ve silahlar doğruluyor. Şeref meselesine bu hafta neler olacak.


ŞEFER MESELESİ 7. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Kemal’in elindeki fotoğraflar nedeniyle Emir fena köşeye sıkışır. Bir tarafta canından çok sevdiği Yiğit, diğer tarafta tutkuyla savunduğu adalet ve hukuk kuralları vardır.

Kübra’nın bebeği aldırmadığını öğrenen Yiğit öfkesine hakim olamaz. Kübra’yı da bebeği de reddeder. Yiğit’in bu sert tavrına karşılık Emir ise babası tarafından sokağa atılan Kübra’ya sahip çıkar. Onu evlerine getirir ve bebekle beraber bakımlarını üstlenir. Bu durum Yiğit’i kaybettiğini düşünen Sibel’i kıskançlık krizine sokar. Sibel ve Yiğit’i gören Kübra onları ayırmak için bebeğini kullanır. Emir ise hiç beklenmedik bir şekilde Yiğit’in Sibel’e aşık olduğunu öğrenir.

Ayhan’ın cinayetini sorgulayan komiser Levent’in hedefinde Derya vardır. Genç kızın ifadesindeki tutarsızlıklar komiserin gözünden kaçmaz ve Derya’nın kabusu olur.Yenilgiyi hazmedemeyen Sadullah, Yiğit’i Nihat’ın gözünden düşürmek için yeni bir planın peşindedir.Son yaşadıkları karşısında iyice bunalan Sibel ani bir kararla Bora’nın evine yerleşir. Bunu öğrenen Yiğit çileden çıkar. Bora’nın kapısına dayanır.

Emir’in, kardeşi ile kanun arasında seçim yapmak zorunda kalması yetmiyormuş gibi Ayhan’ın ormanlık alanda bulunan cesedi morgdan çalınır. Bir yandan polis bir yandan hiç ummadıkları bir isim Ayhan cinayeti ile ilgili Yiğit ve Emir’in peşindendir.Emlakçı dükkanını Yiğit’e kaptıran Sadullah’ın iyice gözü döner, elinde silahla açılış günü genç adamın karşısına dikilir.Şeref Meselesi 7. Bölüm Pazar akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!..

 

seref.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT