1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Serdar Mahallesine Yeni Görünüm

Serdar Mahallesine Yeni Görünüm

Serdar Mahallesine Yeni Görünüm
A+A-

Başiskele Belediyesi çevre düzenleme çalışmalarına hız kazandırdı. Başiskele Belediyesi tarafından yürütülen çevre düzenleme çalışmalarıyla ilçeye yeni görünüm kazandırılıyor. Başiskele Belediyesi

Başiskele Belediyesi çevre düzenleme çalışmalarına hız kazandırdı. Başiskele Belediyesi tarafından yürütülen çevre düzenleme çalışmalarıyla ilçeye yeni görünüm kazandırılıyor.
Başiskele Belediyesi çeşitli mahallelerde gerçekleştirdiği çevre düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. D-130 karayolundan Serdar Mahallesi'ne girişte yer alan 170 metre uzunluğundaki alan vatandaşların yürüyüş yapmaları ve dinlenmeleri için düzenleniyor.
Serdar Mahallesi Sınırdere Caddesi ve Selahattin Eyyubi Caddesi üzerine kalan dere kenarında yeşillendirme ve çevre düzenleme çalışmalarına Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ile başlayan Başiskele Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri koordineli bir şekilde çalışıyor.
Ekipler aydınlatma direklerinin tamamlamasının ardından toprak tesviyesi yapıyor. Karayemiş ve ıhlamur ekimi yapılan alana vatandaşların dinlenmeleri için kameriyeler monte edilecek.
(MA-MA)

13.02.2013 12:06:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT