1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Serdar İyiiz Üst Üste Beşinci Kez Başkanlığa Getirildi

Serdar İyiiz Üst Üste Beşinci Kez Başkanlığa Getirildi

Serdar İyiiz Üst Üste Beşinci Kez Başkanlığa Getirildi
A+A-

Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği'nin (EFOD) 16'ncısı yapılan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Serdar İyiiz, üst üste beşinci kez dernek başkanlığına seçilerek güven tazeledi. EFOD'un 16'ıncı Olağan Gen

Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği'nin (EFOD) 16'ncısı yapılan Genel Kurulu'nda mevcut Başkan Serdar İyiiz, üst üste beşinci kez dernek başkanlığına seçilerek güven tazeledi.
EFOD'un 16'ıncı Olağan Genel Kurulu, Cumartesi günü dernek binasındaki toplantı salonunda gerçekleştirildi. Yapılan Genel Kurul sonucu Serdar İyiiz, üst üste beşinci kez dernek başkanlığına getirildi.
Gerekli çoğunluğun sağlanmasının ardından tek listeyle gidilen seçimde Serdar İyiiz, kullanılan oyların tamamını aldı. Seçim sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan İyiiz, bu göreve beşinci kez üst üste getirilmekten ötürü duyduğu sevinci dile getirdi ve kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti. Bir önceki dönemde derneğe yeni bir bina kazandırdıklarını hatırlatan İyiiz, "Yeni dönemde de tam gaz ilerliyoruz" diye konuştu.
Yapılan Genel Kurul sonucu 2 yıl boyunca görevde olacak yeni yönetim ve denetim kurulu şu isimlerden oluştu:
YÖNETİM KURULU: Serdar İyiiz, Tamer Yavuz, Hasan Karakaş, Remzi Eskikaplan ve Kemal Ergin.
DENETİM KURULU: Recep Gürkan, Lütfü Karakaş ve Hakan Âşık.
FEDERASYON DELEGELERİ: Behiç Günalan, Enver Şengül, Serdar İyiiz ve Remzi Eskikaplan.
(ORA)

12.01.2013 16:00:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT