1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Seray Sever, Kenan Işık için çok Korkuyor!

Seray Sever, Kenan Işık için çok Korkuyor!

Seray Sever, Kenan Işık için çok Korkuyor!
A+A-

Ünlü güzel Seray Sever, yapımcı Kenan Işık hakkında ciddi açıklamalarda bulundu. Kenan Işık'ı aramaya çok korktuğunu belirten Seray Sever , Işık'ın halen uyutulduğunu belirterek telefonun karşısındaki kişinin vereceği kötü haberden dolayı korktuğunu söyle

Ünlü güzel Seray Sever, yapımcı Kenan Işık hakkında ciddi açıklamalarda bulundu. Kenan Işık'ı aramaya çok korktuğunu belirten Seray Sever , Işık'ın halen uyutulduğunu belirterek telefonun karşısındaki kişinin vereceği kötü haberden dolayı korktuğunu söyledi.

Ekranları çok özlediğini dile getiren Seray Sever iki tane dizi için görüşmelerin sürdüğünü ve biri ile anlaştığında gereken açıklamayı yapacağını sözlerine ekledi. Ayetel Kürsi duası yazılı olan kolyesinde küçük bir nazar boncuğu da olması dikkatlerden kaçmayan Seray Sever, beraber aynı dizide oynadığı Kenan Işık hakkında ise, çok üzüldüğünü belirterek “Onu aramaya korkuyorum. Biz hastaneye gittiğimizde 3 gün sonra uyandırılacak demişlerdi. Hala uyutuluyor. Ararım da kötü bir haber alırım diye çok korkuyorum” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT