1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Serap Yenici Yeni Yıla Ödülle Girdi

Serap Yenici Yeni Yıla Ödülle Girdi

Serap Yenici Yeni Yıla Ödülle Girdi
A+A-

Yurt dışında aldığı dereceler ve gerçekleştirdiği konserlerle beğeni toplayan İzmirli güzel sanatçı Serap Yenici, yeni yıla ödülle girdi. Dünya Yaşlılık Derneği ile Sevgi Eli İzcilik ve Gençlik Kul

Yurt dışında aldığı dereceler ve gerçekleştirdiği konserlerle beğeni toplayan İzmirli güzel sanatçı Serap Yenici, yeni yıla ödülle girdi.
Dünya Yaşlılık Derneği ile Sevgi Eli İzcilik ve Gençlik Kulübü'nün düzenlediği, geleneksel 'Uluslararası İz Bırakan Genç Büyükler' ödülünde 'Yılın Vefa Sanatçısı' dalında ödüle layık görüldü.Yenici, 'Yıldızlar Gece Parlar' isimli televizyon programıyla müziğe yıllarını vermiş, en çok emeği geçen sanatçıları seyirciyle buluşturduğu ve müzisyen Özkan Turgay ile birlikte, pek çok dernek için özel şarkılar hazırladığı, ücretsiz konserler verdiği için bu ödüle layık bulundu.
Ödül haberini yeni yılda Kayseri Hilton Otel'de sahne aldığı sırada öğrenen sanatçı, "Büyük bir sürpriz oldu benim için. 2013'e ödülle girmek mutluluk verici. Umarım yeni yıl hepimize şans, mutluluk ve daha güzel günler getirir" dedi.
(HK)

10.01.2013 15:15:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT