1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şenyüz; "internette Tanıştığınız Kişilere Kişisel Bilgilerinizi Vermeyin"

Şenyüz; "internette Tanıştığınız Kişilere Kişisel Bilgilerinizi Vermeyin"

Şenyüz; internette Tanıştığınız Kişilere Kişisel Bilgilerinizi Vermeyin
A+A-

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) tarafından yürütülen"Ufuk Hattı" ile "Ben Sen Biriz Hep Beraberiz"

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ve Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) tarafından yürütülen"Ufuk Hattı" ile "Ben Sen Biriz Hep Beraberiz" projesi kapsamında İstiklal ve Vali Faik Üstün Ortaokulu öğrencileri bilgilendirildi.
Çocuk Şube Müdürlüğü personeli Adnan Şenyüz tarafından zorbalık, güvenli internet kullanma konularında öğrencilere bilgiler verdi. Şenyüz, öğrencilerin tanımadığı kişilerin yanına gitmemeleri konusunda uyarıda bulunarak;
"İnternette tanıştığınız kişilere kişisel bilgilerinizi vermeyin. İnternet ortamında şaka amacıyla dahi olsa arkadaşlarınıza hakaret, tehdit edici sözler kullanmayın. Güvenli bulmadığınız internet sitelerinden müzik, resim, oyun veya film indirmeyin. Bu indirmiş olduğunuz dosyaların içinde kötü yazılım yüklenerek kişisel bilgilerinizi almaya çalışırlar" dedi.
Bilgilendirmenin ardından Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından öğrencilere, polis maskotlu anahtarlık hediye edildi.

12.02.2013 15:27:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT