1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Senar Kızından Şok Haber! Hastanelik Oldu..

Senar Kızından Şok Haber! Hastanelik Oldu..

Senar Kızından Şok Haber! Hastanelik Oldu..
A+A-

Türkiye'deki efsane isimlerden biri olan Müzeyyen Sezar'ın kızından gelen şok haber hayranlarını üzdü. Müzeyyen Senar'ın evladı Feraye Işıl'ın 5 gün önce aniden fenalaştığını ve hastanede yattığı öğrenildi. Feraye Işıl'ın durumunun iyiye gittiği söylent

Türkiye'deki  efsane isimlerden biri olan Müzeyyen Sezar'ın kızından gelen şok  haber hayranlarını üzdü. Müzeyyen Senar'ın evladı Feraye Işıl'ın 5 gün önce aniden fenalaştığını ve hastanede yattığı öğrenildi. Feraye Işıl'ın durumunun iyiye gittiği söylentileri var ama Işıl halen özel bir hastanede tedavi altında. İşte şok gelişmeler..

geçtiğimiz Şubat Ayı'nda kaybettiğimiz yaşayan ünlü sanatçı Müzeyyen Senar'ın Türk sanat müziği sanatçısı kızı Feraye Işıl'ın 5 gündür özel bir hastanede tedavi altında tutulduğu öğrenildi.  8 Şubat tarihinde İzmir'de yaşamını yitiren Türk sanat müziğinin efsane ismi Müzeyyen Senar'ın kızı Feraye Işıl'ın 5 gün önce fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Feraye Işıl'ın üst solunum yollarından rahatsız olduğu ve Özel Bodrum Hastanesi'nde yatarak tedavi görmesi gerektiği belirtildi. Açıklama yapan Işıl, "Annemin rahatsızlığı nedeniyle üst solunum yolları ile ilgili tedavimi zamanında yaptıramayınca hastalık kronik hale geldi. Ama birkaç gün içerisinde taburca olacağım durumum iyiye gidiyor" sevenlerini üzmemeye çalıştı.

 

A+A-

HABERE YORUM KAT