1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Selmanoğlu'ndan Genç Çifte Sevgililer Günü Şakası

Selmanoğlu'ndan Genç Çifte Sevgililer Günü Şakası

Selmanoğlundan Genç Çifte Sevgililer Günü Şakası
A+A-

Elazığ'da Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, nikah kıymak için 14 Şubat Sevgililer Günü'nü tercih eden bir çifte nikah evrakları eksik olduğu için işleminin gerçekleşemeyeceğini belirterek şaka yap

Elazığ'da Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu, nikah kıymak için 14 Şubat Sevgililer Günü'nü tercih eden bir çifte nikah evrakları eksik olduğu için işleminin gerçekleşemeyeceğini belirterek şaka yaptı.
Elazığ Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde hayatlarını birleştirmek için 14 Şubat Sevgiler Günü'nü seçen Seda Demirtaş ve Yunus Genç çiftinin nikahını talepleri üzerine, Elazığ Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu kıydı. İlk olarak evrakları kontrol eden Başkan Selmanoğlu, bu esnada eksik evrak olduğunu söyleyerek nikahın ancak eksik evrakların giderilmesinin ardından kıyılabileceğini belirtti. Belediye Başkanı Süleyman Selmanoğlu'nun bu sözleri üzerine salonda biranda sessizlik hakim olurken, kısa bir süre şaşkınlık yaşayan Seda ve Yunus çifti olup biteni anlamaya çalıştı. Başkan Selmanoğlu ise şakayı daha fazla uzatmayarak Yunus Genç'in, kendi okul müdürlüğü yıllarından öğrencisi olduğunu ve iyi tiyatro yeteneğine sahip bir kişi olduğunu belirterek kendisine bu şakayı yaptıklarını söyledi. Nikahın ardından ise Başkan Selmanoğlu genç çifte ikinci bir sürpriz yaparak, imza günü için Elazığ'a gelen yazar Halit Ertuğrul'un "Aşk Böyle Yaşanır, Adım Adım Evlilik ve Yeni Bir Hayat" isimli kitapları çifte hediye etti.
(EK-YRT-AŞ-Y)

14.02.2013 17:41:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT