1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Selendi'de 4 Bin 545 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı

Selendi'de 4 Bin 545 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı

Selendide 4 Bin 545 Öğrenci Karne Sevinci Yaşadı
A+A-

Yarıyıl tatili nedeniyle okullarda yapılan karne törenlerinden Selendi'de de 4 bin 545 öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatili sevincini yaşadı. İlçe Kaymakamı Yasin Ortacı'nın Çortak Ömer Nimet ka

Yarıyıl tatili nedeniyle okullarda yapılan karne törenlerinden Selendi'de de 4 bin 545 öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatili sevincini yaşadı.
İlçe Kaymakamı Yasin Ortacı'nın Çortak Ömer Nimet kahraman İlkokulu'nda yapılan karne dağıtım töreninde öğrencilere yarı yıl tatillerini iyi geçirmeleri gerektiği belirtildi. İlçe Mili Eğitim Müdürü Muhammet Şehirli, karnelerdeki zayıfların fazlaca dert edinilmemesi gerektiğini söyleyerek; " Bir hedef belirlemek ve bu hedef uğruna okumak lazım. Aileleriniz sizleri belki de zor şartlar altında okula gönderiyorlar ve birçok fedakârlıklar yapıyorlar. Sizlere düşen görev de ailenize, ülkenize faydalı bireyler olmayı hedeflemektir ve bu hedef uğruna okumaktır. Okumak için çalışmak lazım, emek harcamak lazım. Bizler elimizden geldiği kadar tüm öğrencilere her konuda destek oluyoruz. Tatilde dinlenin, ailenize ve kendinize vakit ayırın, ama okumayı asla ihmal etmeyin" dedi.
(AÇ-AH-Y)

25.01.2013 15:07:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT