1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Selçuklu'da Spor Salonu Ve Hanımlar Lokallerine Büyük İlgi

Selçuklu'da Spor Salonu Ve Hanımlar Lokallerine Büyük İlgi

Selçukluda Spor Salonu Ve Hanımlar Lokallerine Büyük İlgi
A+A-

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan hanımlar lokali ve spor salonları yoğun ilgi görüyor. Selçuklu Belediyesi'nden yapılan açıklamada, ilçeye kazandırılan mahal

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan hanımlar lokali ve spor salonları yoğun ilgi görüyor.
Selçuklu Belediyesi'nden yapılan açıklamada, ilçeye kazandırılan mahalle konakları, spor salonları ve hanımlar lokallerinin, ilçenin sosyo-kültürel hayatını zenginleştirirken hanımların da vazgeçilmez mekanı olduğu belirtilerek, "Aile birliğinin sağlanmasında ve çalışma hayatında önemli bir role sahip olan hanımların, sosyal, kültürel ve sportif alanda daha etkin olmalarını sağlamak ve Selçuklu'nun sosyal hayatına canlılık kazandırmak amacıyla yapılan bu tesisler, her türlü konfor düşünülerek inşa edildi. Selçuklu Belediyesi spor salonları ile hanımlar lokallerinde aletli kardio, aerobik, step, platess, fitness branşlarında profesyonel antrenörler nezaretinde çalışmalar yapılıyor. Her yaş grubundan hanımların katıldığı aktivitelerde haftanın 6 günü toplam 99 seans fitness yapılıyor. Sakarya Hanımlar Lokalinde hizmet vermeye başlayan yüzme havuzu ile, hanımlar hem yüzme eğitimi alıyor, hem spor yapıyor. Toplam 22 seans olan yüzme eğitimlerinde bugüne kadar 350 bayan yüzme öğrendi. Kısa süre sonra Şeyh Şamil Mahallesinde hizmet vermeye başlayacak olan Gazalya Hatun Hanımlar Lokalinde de hanımlar yüzme imkanına sahip olacak" denildi.
(İHA-FM-Y)

09.01.2013 17:14:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT