1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Selçuk Mhp İlçe Teşkilatı'ndan Mevlid Kandili Mesajı

Selçuk Mhp İlçe Teşkilatı'ndan Mevlid Kandili Mesajı

Selçuk Mhp İlçe Teşkilatından Mevlid Kandili Mesajı
A+A-

MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür, Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Levent Görür mesajında, "İnsanlık değerlerinin bozulduğu, düşünce ve niyetlerin bulandırıldığı, dost

MHP Selçuk İlçe Başkanı Levent Görür, Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Levent Görür mesajında, "İnsanlık değerlerinin bozulduğu, düşünce ve niyetlerin bulandırıldığı, dostlukların çıkar ve menfaate endekslendiği, vicdanlarda bütün insanlığı kucaklayacak umumi merhamet duygularının zayıfladığı, fertlerin çözülmeye ve mutsuzluğa doğru sürüklendiği günümüzde rahmet peygamberi Hz. Muhammed Mustafa'nın (S.A.V) yolunun yolcusu olmak tek kurtuluş yolumuzdur" dedi.
Cehalet, zulüm ve ahlaksızlığın doruk noktasına ulaştığı bir dönemde insanlık için son umut olan Hz. Muhammed'in dünyaya gelişi ile aydınlık bir devirin açıldığını belirten Levent Görür, "Bir fazilet güneşi ve hidayet meşalesi olan sevgili peygamberimizin gönderilişi, Yüce Allah'ın bütün insanlara en büyük nimetlerinden birisidir. Bu duygular ile partim ve şahsım adına; aziz milletimizin ve İslam aleminin peygamberimizin dünyaya teşriflerinin yıldönümü olan Mevlid Kandilini kutlar, ülkemizin ve İslam âleminin birlik ve beraberliğine, zulüm, esaret ve sömürüden kurtuluşuna, insanlığın hidayet, barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederim" dedi.
(NÖS-ERG-Y)

23.01.2013 16:04:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT