1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Selçuk İnan Fenerbahçe'ye mi Transfer Oluyor?

Selçuk İnan Fenerbahçe'ye mi Transfer Oluyor?

Selçuk İnan Fenerbahçe'ye mi Transfer Oluyor?
A+A-

Türkiye Gündemine Bomba gibi düşen Selçuk İnan Fenerbahçe'ye mi gidiyor? sorusuna Selçuk İnan'ın Menajeri açıklık getirdi. Selçuk İnan Fenerbahçe transferi ile ilgili flaş açıklama haberimizde.

Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak oyuncunun Fenerbahçe ile anlaşacağı yönünde çıkan haberlere açıklık getirdi.

Tecrübeli orta saha oyuncusunun menajeri Batur Altıparmak, yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'yle Selçuk'un nasıl bir görüşmesi olabilir. Bu mümkün mü? Selçuk'un Galatasaray'la 2 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Sözleşmeli bir oyuncu bir başka kulüple nasıl olur da görüşür" dedi.

SELÇUK İNAN GALATASARAY İLE SÖZLEŞME YENİLİYOR

Selçuk'un Valencia gibi başka takımlardan teklif aldığı iddialarına da yanıt veren Altıparmak, "Selçuk'un 2 yıl daha Galatasaray'la sözleşmesi var. Önümüzdeki hafta yönetimle bir araya geleceğiz. Muhtemelen 3 yıl daha sözleşmeyi uzatacağız. Selçuk da bunu istiyor" ifadelerini kullandı.

SELÇUK KENDİNİ TOPARLADI

Alınan beklenmedik sonuçlar sonrası ortaya çıkan tepkiler nedeniyle Selçuk'un moralinin bozulması konusunda ise Batur Altıparmak, "Bunlar futbolda var olan şeyler. Selçuk kendini toparladı Takım iyi sonuçlar aldığında her şey düzelir. Futbolda böyle dönemleri her futbolcu yaşar" dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT