1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Selçuk Esnaf Odası,tapdk Satış Belgesi Konusunda Açıklama Yaptı Nilüfer Öztürk Silay İzmir

Selçuk Esnaf Odası,tapdk Satış Belgesi Konusunda Açıklama Yaptı Nilüfer Öztürk Silay İzmir

Selçuk Esnaf Odası,tapdk Satış Belgesi Konusunda Açıklama Yaptı  Nilüfer Öztürk Silay    İzmir
A+A-

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası yaptığı duyuruda, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) satış belgelerinin 2013 yılı süre uzatım işlemleri için yapılması gerekenleri açıkladı. Oda yetk

Selçuk Esnaf ve Sanatkarlar Odası yaptığı duyuruda, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu (TAPDK) satış belgelerinin 2013 yılı süre uzatım işlemleri için yapılması gerekenleri açıkladı.
Oda yetkilileri, TAPDK satış belgelerinin 2013 yılındaki süre uzatım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken ayrıntıları şöyle sıraladı: "Süre uzatım işlemleri 02 Ocak 2013 01 Nisan 2013 tarihleri arasında kabul edilecektir. Satış belgesi sahipleri odamıza gelirken belgenin süre uzatım bedelinin Ziraat Bankasına yatırıldığına ilişkin banka dekontunu getirmelidir. (TAPDK Kurum sicil numarasına yatırılmış) İşyeri açma ve çalıştırma ruhsatı aslı ve fotokopisi veya izin belgesi aslı ve fotokopisi olmalıdır. Belediyeden alınmış izin belgelerini ibraz edemeyen satıcılar ise ibraz edememe gerekçelerini içeren (Belediyeden alınmış) resmi yazıyı dilekçeleri ekinde odamıza teslim etmeleri gerekmektedir. TAPDK satış belgesinin aslı ile müracaatta bulunulması gerekmektedir."
(NÖS-ERG-Y)

30.01.2013 12:50:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT