1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Selahattin Öztürk Güven Tazeledi

Selahattin Öztürk Güven Tazeledi

Selahattin Öztürk Güven Tazeledi
A+A-

Memur Sen'e bağlı Enerji Bir-Sen Yeşilırmak Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Selahattin Öztürk, güven tazeledi. Merkezi Samsun'da bulunan Tokat, Amasya, Ordu ve Sinop illerini de kap

Memur Sen'e bağlı Enerji Bir-Sen Yeşilırmak Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Selahattin Öztürk, güven tazeledi.
Merkezi Samsun'da bulunan Tokat, Amasya, Ordu ve Sinop illerini de kapsayan Enerji Bir-Sen Yeşilırmak Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Konferans Salonu'nda yapıldı. Genel Kurula Enerji Bir-Sen Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Doğan, Zahit Borak ve Gazi Çelik, Memur-Sen Samsun İl Başkanı Necdet Güneysu, Memur Sen'e bağlı sendikaların şube başkanları, Tes-İş Başkanı Nakif Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, enerji iş kolundaki kurumların müdür ve müdür yardımcıları ile genel kurul delegeleri ve üyeler katıldı.
100 delegeden 98'in oy kullandığı seçimlerde 54 oy alan mevcut başkan Selahattin Öztürk güven tazelerken, diğer aday Mehmet Cesur 43 oyda kaldı ve 1 oy da geçersiz sayıldı.
Selahattin Öztürk'ün yönetim kurulu listesi Mehmet Aydan, Mustafa Köhneli, Hasan Aydın, Faruk Akıncı, İsmail Ünal ve Yahya Çelik'ten oluştu.
(GKH-SLH-Y)

07.02.2013 17:10:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT