1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Seksi modacı Eda Taşpınar Sosyal Medyayı Yıktı Geçti!

Seksi modacı Eda Taşpınar Sosyal Medyayı Yıktı Geçti!

Seksi modacı Eda Taşpınar Sosyal Medyayı Yıktı Geçti!
A+A-

Seksi modacı Eda Taşpınar'ın mutfakta verdiği seksi pozu sosyal medyayı salladı. Enteresan ürünleri piyasaya sürüp ciddi paralar kazanan Eda Taşpınar mutfakta taktığı güneş gözlüğüyle ve pozuyla yine gündem olmayı başardı

Seksi modacı Eda Taşpınar'ın mutfakta verdiği seksi pozu sosyal medyayı salladı. Enteresan ürünleri piyasaya sürüp ciddi paralar kazanan Eda Taşpınar mutfakta taktığı güneş gözlüğüyle ve pozuyla yine gündem olmayı başardı


Adıyla piyasaya çıkardığı güneş yağı, at kılı fırça,sandalet ve giyim ürünleriyle para kazanan Eda Taşpınar, paylaştığı mutfakfotoğrafıyla takipçilerini güldürdü.

Güneş’in haberine göre gözünde güneş gözlüğü, ayağını mutfaktezgahına dayayarak verdiği pozun altına "Bir kahvaltı hazırlayayım dedim,mutfak duman" notu düşen Taşpınar’a "Gözünde güneş gözlüğünle mihazırlıyorsun? O ayakların tazgahta ne işi var?" soruları yağdı

Eda Taşpınar kimdir,

Eda Taşpınar kimdir, 1 Mayıs 1980 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Çocukluğu Moda Deniz Kulübü’nde geçti. 11 yaşındayken ailesiyle birlikte Miami’ye yerleştiler. Boca Raton’da 2 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye geldi ve Robert Kolej’de eğitimine devam etti, son senesinde ayrıldı. London College of Fashion’da bir yıl eğitim aldıktan sonra Londra’da Central School of St.Martins’de de moda eğitimi aldı. Okul bitince bir sene daha kalıp İstanbul’a döndü.

Eda Taşpınar’ın babası Teoman Taşpınar, Moda Deniz Kulübü’nün Başkanıdır. Eda Taşpınar’ın İsveç asıllı annesi Suzan Yontunç’dur. Adnan Taşpınar amcasıdır.

Türkiye’nin ilk Türk heykelcisi ve Atatürk’ün heykeltıraşı Kenan Yontunç, Eda Taşpınar’ın dedesidir.

Londra’da Central School of St.Martins’de okurken Armani, Vivienne Westwood, Stella McCartney, Maxmara gibi dünyaca ünlü birçok markada çalıştı. Moda haftalarında backstagelerde çalıştı, tanınmış moda editörlerine asistanlık yaptı. Eğitimini tamamladıktan sonra ayakkabı ve çanta tasarlamaya başladı.

Eda Taşpınar, 2012 yılında kendi şirketi olan Yıldız Dükkanı’nı kurdu ve kendi adını taşıyan markası altında güneş yağları, at kuyruğu bitkisi şampuanı ve vücut şampuanı, doğal at kılı fırçası gibi kozmetik ürünleri Türkiye çapındaki kozmetik zincir ve eczanelerde piyasaya sürdü. Eda Taşpınar ürünlerini yurtdışında da takipçileri ile buluşturuyor. Eda Taşpınar şirketinin vizyonunu “kadınları mutlu etmek” olarak belirlemiştir. Türkiye’de önde gelen markalarına özel aksesuar ve giyim koleksiyonları hazırladı ve hazırlamayı sürdürüyor. Tasarımcı olarak ürünlerini paylaşmaya devam ediyor.

Eda Taşpınar, televizyon kariyerine CNN Türk’te yayınlanan Trendikon programı ile başladı. Show TV de yayınlanmaya başlayan Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği “Yok Böyle Dans” adlı programda Azra Akın, Bedük, Bora Kozanoğlu, Burcu Esmersoy, Burcu Güneş, Defne Joy Foster, Derya Büyükuncu, Güneri Civaoğlu, Metin Arolat, Nilgün Belgün, Pascal Nouma, Ragga Oktay, Sibel Arna gibi ünlülerle yarıştı.

Eda Taşpınar, 2003 yılından başlayarak sekiz sene boyunca iş adamı Nurettin Hasman ile birlikte oldu. 2011 yılında ayrıldılar. Eda Taşpınar, 2012 yılında sevgilisi, sörfçü Bora Kozanoğlu ile birlikte Alaçatı’da B House Boutique Hotel isimli bir oteli işlettiler. Eda Taşpınar 2013 senesinden itibaren ünlü avukat Can Verdi ile beraber.

A+A-

HABERE YORUM KAT