1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Seksenler Dizisinde Herkesi Şok Eden Mektup!

Seksenler Dizisinde Herkesi Şok Eden Mektup!

Seksenler Dizisinde Herkesi Şok Eden Mektup!
A+A-

Seksenler dizisi her bölüm olduğu gibi bu bölümde dolu dolu geliyor. Herkesin merakla beklediği ve heyecanla takip ettiği Seksenler dizisinde sürprizler var. Kahveci Mesut’un hamile karısı, gazinoya gittiğinde onu gören herkes şoka girdi. ama işin aslı pe

Seksenler dizisi her bölüm olduğu gibi bu bölümde dolu dolu geliyor. Herkesin merakla beklediği ve heyecanla takip ettiği Seksenler dizisinde sürprizler var. Kahveci Mesut’un hamile karısı, gazinoya gittiğinde onu gören herkes şoka girdi. Ama Kahveci Mesut’un hamile karısı, gazinoya Zeki Müren’i dinlemeye gitmişti.

 

Kahveci Mesut’un hamile karısı, gazinoya Zeki Müren’i dinlemeye gitmek ister. Gazino’ya gitmek istemeyen Mesut ise, Zeki Müren’i kahvehaneye getirecek bir plan yapar. Sanat Güneşi Zeki Müren’i, Mesut’un kahvehanesinde görenler büyük bir şok yaşar! 
 
Nazlı, uzun süre önce mahalleden taşınan Dümbüllü Niyazi’den mektup alır. Niyazi’nin Nazlı’ya mektup yazdığını öğrenen Ergun kıskançlık krizine girer. Öte yandan, Ahmet ve Gülden’in ev sahibi sorunu devam etmektedir. Ev sahibinin oğlu Ahmet’lerin evine yerleşecek, Ahmet ve Gülden evsiz kalacaktır. Ahmet, ev sahibinin oğlunu, taşınmaması için ikna etmeye çalışacaktır.

A+A-

HABERE YORUM KAT