1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şekerbank Genel Müdürü Uluşahin'den Vali Şahin'e Ziyaret

Şekerbank Genel Müdürü Uluşahin'den Vali Şahin'e Ziyaret

Şekerbank Genel Müdürü Uluşahinden Vali Şahine Ziyaret
A+A-

Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, "Şekerbank olarak üretimi destekleyen politikamız var. Finans kesimini ve reel sektörü nasıl bir araya getirebiliriz, nasıl biraz daha ekonomiye bizde katkıda bu

Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, "Şekerbank olarak üretimi destekleyen politikamız var. Finans kesimini ve reel sektörü nasıl bir araya getirebiliriz, nasıl biraz daha ekonomiye bizde katkıda bulunabiliriz düşüncesi kapsamında 2013 yılının ilk toplantısını Malatya' da yapıyoruz" dedi.
Şekerbank Genel Müdürü Meriç Uluşahin, Genel Müdür Yardımcıları Orhan Karakaş ve Halit Haydar Yıldız, Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Fehmi Taytaş ve Malatya Şube Müdürü Mehmet Kösebalaban ile birlikte Vali Şahin'e nezaket ziyaretinde bulundu. Uluşahin, ziyarette yaptığı konuşmada, "Bankamızın kuruluşunun 60. yılında Anadolu'nun şehirlerinde toplantılar düzenliyoruz. Finans kesimini ve reel sektörü nasıl bir araya getirebiliriz, nasıl biraz daha ekonomiye bizde katkıda bulunabiliriz düşüncesi kapsamında 2013 yılının ilk toplantısını Malatya'da yapıyoruz. Şekerbank olarak üretimi destekleyen politikamız var. Biz de baktık Malatya her şeyin bir arada olduğu bir şehir. Tarım var, hayvancılık var, madencilik var. Ne eksik derseniz bütün şehirlerimizde olduğu gibi Malatya'da da markalaşma eksik. Malatya'nın hak ettiği değeri bulması ve emeğin bir markaya dönüşmesi için bu toplantıyı düzenliyoruz" dedi.
Vali Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Şekerbank'ın sosyal sorumluluk projelerine eğilmiş olması, reel sektörlerle finans sektörünü bir araya getirme noktasındaki hassasiyetini tebrik ediyorum. Böyle bir toplantıyı da Malatya'da düzenlemiş olduğunuz için ve bizim reel sektörümüzü özellikle finans konularında aydınlatma ve cesaretlendirme noktasında emek verdiğiniz için şehrim adına teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum" ifadelerini kullandı.
(NA-Y)

29.01.2013 09:58:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT