1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şekerağa Anlaşmalı Boşandı İzmir

Şekerağa Anlaşmalı Boşandı İzmir

Şekerağa Anlaşmalı Boşandı  İzmir
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın zaman zaman eleştirdiği Muhteşem Yüzyıl dizisinin 'Şekerağa' lakaplı tiyatro oyuncusu Yüksel Ünal, 13 yıllık eşi Ayşegül Ünal'dan anlaşmalı boşandı. İzmir 10. Aile

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın zaman zaman eleştirdiği Muhteşem Yüzyıl dizisinin 'Şekerağa' lakaplı tiyatro oyuncusu Yüksel Ünal, 13 yıllık eşi Ayşegül Ünal'dan anlaşmalı boşandı.
İzmir 10. Aile Mahkemesi'nde görülen davanın duruşmasına Yüksel Ünal ile 40 yaşındaki Ayşegül Ünal birlikte katıldı. Anlaşmalı boşanan çiftin 9 yaşındaki oğullarının velayeti anneye verildi. Hakim, çiftin aralarında yaptıkları protokol gereği, Yüksel Ünal'ın Ayşegül Ünal ve oğlu için ayda 2 bin 500 lira nafaka ile 30 bin lira tazminat vermesine hükmetti. Boşanma şekli anlaşmalı olduğu için hakim çifte boşanma gerekçesini sormadı.
Radyo program yapımcılığı, sunuculuk, seslendirme, reklam ajanslarında metin yazarlığı ve grafikerlik gibi işlerde görev alan Ünal, radyoda program yaptığı dönemde dinleyicisi Ayşegül Ünal'la hayatını birleştirmişti. Amatör topluluklarla da oyunlar oynayan Ünal, Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şeker Ağa rolüyle dikkatleri üzerine çekmişti.
(HK-HO-Y)

11.01.2013 14:34:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT