1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şehzadeler Mehteri Tribünleri Coşturdu

Şehzadeler Mehteri Tribünleri Coşturdu

Şehzadeler Mehteri Tribünleri Coşturdu
A+A-

Manisa Belediyesi Şehzadeler Mehteri, A Milli Futbol Takımının Çek Cumhuriyeti ile oynadığı karşılaşma öncesinde 19 Mayıs Stadı'nda bir konser verdi. Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Çek Cumhuriye

Manisa Belediyesi Şehzadeler Mehteri, A Milli Futbol Takımının Çek Cumhuriyeti ile oynadığı karşılaşma öncesinde 19 Mayıs Stadı'nda bir konser verdi.
Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Çek Cumhuriyeti ile Manisa'da oynadığı hazırlık karşılaşması öncesinde Şehzadeler Mehteri bir konser verdi. Manisa Belediyesi Şehzadeler Mehteri, ilk olarak Manolya Meydanı'nda toplanarak burada taraftarlarla birlikte marşlar söyledi. Daha sonra Manolya Meydanı'ndan 19 Mayıs Stadı'na, kalabalık bir grup ile yürüyen Mehter Takımı, yol boyunca büyük ilgi gördü. Mehter Takımı'nın Milli Takımımıza destek vermek için gerçekleştirdiği konser ve yürüyüşe MHP İl Başkanı Tamer Akkal ile birlikte Ülkü Ocakları İl Başkanı Onur Papuçcuoğlu ve çok sayıda futbolsever de eşlik etti. Şehzadeler Mehteri stadyum önüne geldiğinde taraftarların tezahüratları ile karşılaştı. Burada da taraftarlar için marşlar söyleyen Şehzadeler Mehteri daha sonra Manisa 19 Mayıs Stadı'na giriş yaptı. Manisa 19 Mayıs Stadı'nı dolduran binlerce futbolsever, Şehzadeler Mehteri'nin söylediği marşlar ve ilahilere eşlik etti. Karşılaşma öncesinde milli heyecana ortak olan Mehter Takımı, yaklaşık yarım saatlik konserin ardından büyük ilgi ve alkışlar eşliğinde stadyumdan ayrıldı.
(AY-ERG-Y)

07.02.2013 13:42:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT