1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şehzade Mehmet Öğretmenleri Antalya'da Toplandı

Şehzade Mehmet Öğretmenleri Antalya'da Toplandı

Şehzade Mehmet Öğretmenleri Antalyada Toplandı
A+A-

Manisa Özel Şehzade Mehmet Koleji öğretmenleri 2. dönem değerlendirme toplantısını Antalya'da yaptı. Şehzade Mehmet Anadolu ve Fen Lisesi öğretmen ve idarecileri, hem 2012-2013 eğitim öğretim yılın

Manisa Özel Şehzade Mehmet Koleji öğretmenleri 2. dönem değerlendirme toplantısını Antalya'da yaptı.
Şehzade Mehmet Anadolu ve Fen Lisesi öğretmen ve idarecileri, hem 2012-2013 eğitim öğretim yılının birinci döneminin değerlendirmesini, hem de ikinci dönemin planlamasını Antalya'da düzenledikleri toplantıda yaptılar. Okulun zümre başkanları Antalya'daki çeşitli resmî ve özel kurumları ziyaret ederek, tarihi ve turistik yerleri gezdiler. Program hakkında açıklamalarda bulunan Özel Şehzade Mehmet Koleji Müdürü Giray Kara, "Öğretmenlerimiz için çok verimli bir gezi olduğunu düşünüyorum. Değişik eğitim kurumlarını görme imkanı ve bilgi paylaşma imkanı bulduk. Aynı zamanda bu bölgenin tarihî ve turistik yerlerini gezdik, insanını ve kültürünü yakından tanıdık. Toplantılarda, özellikle ikinci dönemin planlanmasını en iyi şekilde yaptık. Bu dönem YGS, proje yarışması ve olimpiyatlara daha verimli hazırlanmayı, sosyal ve kültürel etkinliklerimizi en ince ayrıntısına kadar planladık. Başarılı bir dönem geçirmemizi bekliyoruz." dedi.
Okulun Fizik Zümre Başkanı Murat Şen ise "Antalya programımız verimli geçti. Özellikle 2. dönem için sene başında yaptığımız plan ve programları tekrar gözden geçirme imkanımız oldu. Bu sene yeni açılan Uluslararası Antalya Üniversitesi'ni gezme ve tanıma imkanımız oldu. Ayrıca Manavgat ve Alanya'daki okulların öğretmenleri ile görüştük." şeklinde konuştu.
(ÖND-Y)

10.02.2013 15:27:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT