1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şehzade Mehmet Koleji, Masa Tenisinde Manisa 1.'si Oldu

Şehzade Mehmet Koleji, Masa Tenisinde Manisa 1.'si Oldu

Şehzade Mehmet Koleji, Masa Tenisinde Manisa 1.si Oldu
A+A-

Manisa genelinde gerçekleştirilen masa tenisi müsabakaları sonucunda, Şehzade Mehmet Koleji öğrencileri 1. oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün 75. Yıl Spor Salonu'nda yapılan 11 sayılık 3 set şe

Manisa genelinde gerçekleştirilen masa tenisi müsabakaları sonucunda, Şehzade Mehmet Koleji öğrencileri 1. oldu.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün 75. Yıl Spor Salonu'nda yapılan 11 sayılık 3 set şeklindeki maçlar sonucunda, Manisa Şehzade Mehmet Koleji öğrencileri Ömer Faruk Özen, Muharrem Aktürk, Furkan Koç ve Talha Turgut rakiplerini yenerek birincilik kürsüsüne çıktı. Başarılı sporcular madalyalarını, Manisa Gençlik Merkezi Şube Müdürü Ulaş Uçar'dan aldı.
Kolej Beden Eğitimi öğretmeni Zafer Çoruk, "Masa tenisi takımımız, yoğun çalışmalar neticesinde hak ettiği başarıyı kazandı.Tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Her hafta yoğun bir antrenman temposu ile maçlara hazırlanıyoruz. Önümüzdeki ay Denizli'de grup maçlarında olacağız. Grup maçlarında Manisa'yı başarılı bir şekilde temsil etmek istiyoruz" dedi.
Öğrencilerden Furkan Koç ise, "Manisa 1.'si olduğumuz için çok mutluyum. Takım arkadaşlarım da çok başarılı maçlar oynadı. Geçen sene de Manisa 1.'si, Ege Bölgesi 3.'sü olmuştuk. Bu seneki hedefimiz Türkiye'de ilk üçte yer almak" şeklinde konuştu.
(AY-ERG-Y)

15.01.2013 14:59:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT