1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Şehitler İçin Mevlit

Şehitler İçin Mevlit

Şehitler İçin Mevlit
A+A-

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, Türkçü-Turancı Gençlik Hareketi ile KÖMEN Dergisi İnegöl Temsilciliği tarafından şehitler için mevlid-i şerif okutuldu. Garnizon Şehitliği'nde okunan mevlide Türkçü-Tura

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, Türkçü-Turancı Gençlik Hareketi ile KÖMEN Dergisi İnegöl Temsilciliği tarafından şehitler için mevlid-i şerif okutuldu.
Garnizon Şehitliği'nde okunan mevlide Türkçü-Turancı Gençlik Hareketi ile KÖMEN Dergisi İnegöl Temsilciliği yöneticileri ve vatandaşlar katıldı. KÖMEN Dergisi İnegöl Temsilcisi Fırat Akten, son günlerde Türkiye'nin tehlikeli süreçlere girdiğini belirterek, "Türk devleti üzerinde oynanan oyunlar, Türk milletinin geleceğini karartmak ve Türklüğü silmek safhasına gelmiştir. Bir yandan ABD'nin uşaklığını yapanlar Türkiye üzerinde oyunlar oynarken, bir yandan terörist başı Öcalan, diğer yandan onların meclisteki temsilcileri Türk milletinin huzurunu iyiden iyiye kaçırmaya başlamışlardır. Bunlar yetmezmiş gibi bir de devleti yönetenler İmralı'daki 30 bin insanımızın katili ile masaya oturmuş ve onunla pazarlıklar yapmaya başlamıştır. Terör belasına evlatlarını veren şehit ailelerinin acısı iyice katlanmıştır. Aziz şehitlerimizi kabirlerinde ziyaret ederek, ruhları için Kur'an-ı kerim ve mevlid-i şerif okumak için burada toplandık" dedi.
Mevlidin ardından şehitlikte temizlik de yapan gençler, vatandaşlara lokum dağıttı.
(SB-MŞ)

28.01.2013 11:32:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT