1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şehitkamil Belediyesinin Elif Beldesine Yaptırdığı Sosyal Tesis İnşaatı Devam Ediyor

Şehitkamil Belediyesinin Elif Beldesine Yaptırdığı Sosyal Tesis İnşaatı Devam Ediyor

Şehitkamil Belediyesinin Elif Beldesine Yaptırdığı Sosyal Tesis İnşaatı Devam Ediyor
A+A-

Şehitkamil Belediyesi tarafından Elif Beldesi'nde 105 metrekarelik alan üzerine inşa edilen sosyal tesisin inşaatı devam ediyor. Şehitkamil Belediyesinin beldeye yaptırdığı 2 katlı sosyal tesiste b

Şehitkamil Belediyesi tarafından Elif Beldesi'nde 105 metrekarelik alan üzerine inşa edilen sosyal tesisin inşaatı devam ediyor.
Şehitkamil Belediyesinin beldeye yaptırdığı 2 katlı sosyal tesiste bay ve bayan olmak üzere 2 taziye evi ve 1 mutfağı bulunuyor. Beldenin 2. sosyal tesisi inşaatında çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Elif Belde Belediye Başkanı İbrahim Çobanoğlu, "Şehitkamil Belediyesi ile kardeş belediye olmamız nedeniyle Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu'ndan beldeye bir sosyal tesis talebinde bulunmuştum. Bu talebimi olumlu karşılayan Başkan Fadıloğlu beldemizin ikinci sosyal tesisini temelini atıp inşaat çalışmaları başlatılmıştı. İki katlı ve ihale bedeli 170 bin TL olan sosyal tesisin inşaatı hızla devam ediyor. Başkan Fadıloğlu'na belde halkı adına teşekkür ediyorum" dedi.
(HD-MEF-Y)

09.12.2012 11:38:35 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT