1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şehit Ve Gazilerden Kaymakam Dündar'a Ziyeret

Şehit Ve Gazilerden Kaymakam Dündar'a Ziyeret

Şehit Ve Gazilerden Kaymakam Dündara Ziyeret
A+A-

Van'ın Çaldıran ilçesindeki Şehit ve Gaziler Derneği üyeleri, Kaymakam İbrahim Dündar'ı makamında ziyaret ettiler. Çaldıranda yaptığı başarılı çalışmalar ve yürüttüğü projelerle takdir ve beğeni kaz

Van'ın Çaldıran ilçesindeki Şehit ve Gaziler Derneği üyeleri, Kaymakam İbrahim Dündar'ı makamında ziyaret ettiler.
Çaldıranda yaptığı başarılı çalışmalar ve yürüttüğü projelerle takdir ve beğeni kazanan Kaymakam İbrahim Dündar'ı, Şehit ve Gaziler Derneği üyeleri ziyaret ettiler. Ziyarette bir açıklama yapan Şehit ve Gaziler Derneği Başkanı Abdurrahman Çınarağaç, Kaymakam Dündar'ın ilçede yaptıkları hizmetlerden dolayı yılın idarecisi seçildiğini hatırlatarak, "Kaymakam Dündar'ın seçilmesi ilçemizi ve bizleri onure etmiştir. Biz de bu mutluluğunu paylaşmak üzere Şehit ve Gaziler Derneği olarak bu mutluluğa ortak olmak istedik. Kaymakamımızın yaptığı üstün hizmetleri beğeniyle takip ediyoruz. İlçemizde yapılan onlarca hizmetten dolayı kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz" dedi.
Türk İdareciler Derneği tarafından 'yılın idarecisi' seçilerek merhum Vali Hüseyin Öğütcen Başarı Ödülü'ne layık görülen ve ödülünü İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'den alan Çaldıran Kaymakamı İbrahim Dündar ise, "Kaymakamlar bulundukları yerlerde hizmet yapmak ve insanlarımızın daha güzel koşullarda yaşamalarını sağlamak için çalışırlar. Bende bunu yaptım. Milletimiz her hizmetin en iyisine layıktır. Bize sunulan olanakları değerlendirerek halkımıza layık hizmetleri kendilerine sunduk. Aldığım bu ödülü tüm Çaldıran halkı adına aldım. Çok mutluyum. Bana bu ödülü layık gören Valim Sayın Münir Karaloğlu ve diğer yetkililere yürekten teşekkürlerimi sunarım" dedi.
(EA-Yİ-MSA-Y)

21.01.2013 13:34:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT