1. HABERLER

  2. Şehit Pilota Kara Kuvvetlerinden Şehadet Belgesi

Şehit Pilota Kara Kuvvetlerinden Şehadet Belgesi

Şehit Pilota Kara Kuvvetlerinden Şehadet Belgesi
A+A-

10 Kasım günü Siirt Pervari'de helikopterin kayaya çarpması sonucu şehit olan 17 askerden biri olan Turgutlulu Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Anıl Barış Çetin'in ailesine Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral

10 Kasım günü Siirt Pervari'de helikopterin kayaya çarpması sonucu şehit olan 17 askerden biri olan Turgutlulu Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Anıl Barış Çetin'in ailesine Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun imzası bulunan "Şehadet Belgesi", Manisa Tugay Komutanı Tuğgeneral Nehir Aydın tarafından takdim edildi.
Sabah saatlerinde Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Anıl Barış Çetin'in anne ve babasının oturduğu Cumhuriyet Mahallesi Karaca Sokak numara 37'deki evine Manisa Tugay Komutanı Tuğgeneral Nehir Aydın ve eşi Nazan Aydın, Turgutlu Kaymakamı Nazmi Günlü ve eşi Arzu Günlü ile Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan ve eşi Türkan Orhan bir ziyarette bulundu.
Duygulu dakikaların yaşandığı buluşmada Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Anıl Barış Çetin'in annesi Nevin ve babası Abdullah Çetin yetkililere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.
Manisa Tugay Komutanı Nehir Aydın ise "Bizler ne yapsak lafını bile edemeyiz siz bu vatan için evladınızı verdiniz, bunun ötesi yok" dedi.
(İLK-HO-Y)

09.01.2013 15:55:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT