1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şehit Dul Ve Yetimler Derneği'nden Rektör Aydın'a Ziyaret

Şehit Dul Ve Yetimler Derneği'nden Rektör Aydın'a Ziyaret

Şehit Dul Ve Yetimler Derneğinden Rektör Aydına Ziyaret
A+A-

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu, Daday Kaymakamı Zafer Sağ ve Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş ile birlikte Kastamonu Üniversites

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Berat Satıoğlu, Daday Kaymakamı Zafer Sağ ve Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş ile birlikte Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyit Aydın'ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette AK Parti Daday İlçe Başkanı Recep Gazioğlu'da yer alırken, Rektör Aydın'dan Daday'a Meslek Yüksekokulu açılması konusunda yardım istendi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şube Başkanı Satıoğlu ise, Daday ilçesinin Kastamonu'ya ve Üniversitenin Kampus alanına yakın olması nedeniyle öğrencilerin barınma problemini boş olan Daday'daki kamu lojmanlarının yurda dönüştürülerek giderilebileceği tavsiyesin bulundu.
Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş da, Daday'da yaklaşık olarak 300 kişiye rahat bir şekilde barınma sağlayabileceklerini ve barınmayı koruma altına aldıkları takdirde bu konunun problem olmaktan çıkacağını kaydetti.
(Vİ-SA-Y)

11.12.2012 16:05:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT