1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Şehir Magandaları Ağaç Ve Bankları Kırdı

Şehir Magandaları Ağaç Ve Bankları Kırdı

Şehir Magandaları Ağaç Ve Bankları Kırdı
A+A-

Büyükçekmece'de daha önce çocuk oyun parklarındaki oyun aletlerini yakıp kullanılamaz hale getiren şehir magandaları, bu kez de ağaçlara ve oturma gruplarına zarar verdi. Büyükçekmece Belediyesi ta

Büyükçekmece'de daha önce çocuk oyun parklarındaki oyun aletlerini yakıp kullanılamaz hale getiren şehir magandaları, bu kez de ağaçlara ve oturma gruplarına zarar verdi.
Büyükçekmece Belediyesi tarafından Mimarsinan sahiline dikilen ağaçları kıran kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, sahil şeridinde bulunan oturma banklarını da kırıp, denize atarak kullanılamaz hale getirdi. Yapılanları kınadığını belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, "Bunu yapanların eğer birazcık vicdanları varsa vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum" dedi.
Büyükçekmece'nin daha yaşanılır bir ilçe olması için var güçleri ile gayret gösterdiklerini anlatan Başkan Akgün, "Gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir bir şehir bırakmak için bizler gece gündüz çalışırken, bazı kendini bilmez şehir eşkıyaları maalesef halkın ortak malı olan oyun alanlarına ve oturma banklarına zarar vermeye devam ediyorlar" şeklinde konuştu.
Geçtiğimiz yıl Albatros Çocuk Parkı'ndaki çocuk oyun aletlerine verilen zararları da hatırlatan Akgün, "Bunu yapanların ruhsal problemlerinin olduğuna inanıyorum" diye konuştu.
(ET-CC-Y)

09.02.2013 12:04:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT