1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Seferihisar Belediyesi, Aralık'ta Da Önemli Çalışmalar Yaptı

Seferihisar Belediyesi, Aralık'ta Da Önemli Çalışmalar Yaptı

Seferihisar Belediyesi, Aralıkta Da Önemli Çalışmalar Yaptı
A+A-

Seferihisar Belediyesi tarafından son bir ayda yapılan çalışmalarda ilçe genelinde 8 bin 600 metrekare parke taş döşendi. Ürkmez Mahallesi 6029 sokak bin 8, Sığacık Mahallesi 164 ve 165 sokaklar bi

Seferihisar Belediyesi tarafından son bir ayda yapılan çalışmalarda ilçe genelinde 8 bin 600 metrekare parke taş döşendi.
Ürkmez Mahallesi 6029 sokak bin 8, Sığacık Mahallesi 164 ve 165 sokaklar bin 500, Saklı Kent Mevkii yolu 2 bin 600, Camikebir mahallesindeki 82/6 sokakta ise 3 bin 500 metrekare yol parke taşla kaplandı.
Doğanbey Havacılar Sahili Düzenlemesi Projesi içinde de basketbol sahası, yeşil alanlar, kafeteryanın yapımı tamamlandı. Tepecik mahallesi halı sahası yapımı ve Öğretmen Evleri Sitesi arkasına inşa edilen basketbol sahası da son yapılan hizmetler arasında Seferihisarlıların kullanımına sunuldu.
Ayrıca, Yavuz Sultan Kent Sitesi'nden İzmir Caddesi'ne giriş ve çıkışlarda büyük bir tehlike ve sorun olan tek yol sıkıntısı, alternatif olarak açılan yeni yol ile çözüldü. Sürücülerin zaman zaman ters yön olarak kullandıkları yoldaki sıkıntı, yeni açılan yolla giderildi.
Tepecik mahallesinde yapılan çalışmalarda halı sahanın zeminine 650 ton 2 numara mıcır, üstüne de 200 ton 1 numara mıcır serildi. Etrafındaki çevre tellerin tamir ve bakımı yapılırken, sahanın üstü file ile kaplandı. Gece kullanımı için aydınlatma direkleri ve projektörler takıldı. Son olarak da profesyonel halı çim kaplanarak, Tepecik mahallesi sakinlerinin kullanımına sunuldu.
(AÖK-ERG-Y)

24.12.2012 11:23:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT