1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sedefçi: Ülke Yönetiminin Güçlenmesinde Basın Önemli Bir Yere Sahiptir

Sedefçi: Ülke Yönetiminin Güçlenmesinde Basın Önemli Bir Yere Sahiptir

Sedefçi: Ülke Yönetiminin Güçlenmesinde Basın Önemli Bir Yere Sahiptir
A+A-

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, "Ülke yönetimimizin güçlenmesinde ve kökleşmesinde basınımız çok önemli bir yere sahiptir" dedi. Sedefçi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir basın açıkla

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, "Ülke yönetimimizin güçlenmesinde ve kökleşmesinde basınımız çok önemli bir yere sahiptir" dedi.
Sedefçi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir basın açıklaması yayımladı. Sedefçi, yazılı olarak yayımladığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
"Türk Basınının, ülkemizin bugününden geleceğine ışık tutan yapısıyla, önemli bir yere sahip olduğunu kanıtlanmış meslek gruplarındandır. 10 Ocak 1961 tarihinde yürürlüğe giren 212 sayılı yasanın kabulü ile ilan edilen Çalışan Gazeteciler Günü'nde günlük yaşamın hızlı temposu içinde haber peşinde koşarken, kendi etik değerlerini de titizlikle takip etmeyi ihmal etmeyen, objektif habercilik unsurlarını göz önünde bulundurarak doğru, tarafsız ve hızlı haber iletmeyi ilke edinen, Milletin aydınlanmasında ve bilinçlenmesinde görev yapan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı'nı en iyi dileklerimle kutlar, başarılar diler, saygılar sunarım."
(ORA)

09.01.2013 15:49:22 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT