1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Seda Sayan Erkan Çelik ile Dünya Evine 1 Kez Daha Adım Atıyor

Seda Sayan Erkan Çelik ile Dünya Evine 1 Kez Daha Adım Atıyor

Seda Sayan Erkan Çelik ile Dünya Evine 1 Kez Daha Adım Atıyor
A+A-

Seda Sayan'ın uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Erkan Çelik ile nikah kıydığı iddia ediliyor. Ünlü sanatçının sevgilisinin ailesi ile tanışmak için bir süre önce Antep'e gittiği iddia ediliyor.

Seda Sayan'ın Erkan Çelik'in ailesi ile tanışmak amacıyla Antep'e gittiği ve daha sonra da Çelik'in ailesinin İstanbul'a geldiği, Seda Sayan'ın ailesiyle tanıştığı, isteme merasiminin ardından nikah kıydığı iddia ediliyor.

 

İkilinin resmi nikahı ise bulunmuyor. Bunun sebebi ise Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan. İddiaya göre annesinin Erkan Çelik'le evlenmesine rıza göstermediği ve bu yüzden Seda Sayan'In da Oğulcan'ı ikna etme çabaları sürüyor.

 

Bunların yanısıra Erkan Çelik ve Seda Sayan aşkı ile ilgili çok sansasyonel bir iddia gündeme atıldı ! Sayan'ın 2011 yılında Erkan Çelik'in evli olduğu Emine Çelik'e boşanmaya ikna olması için ve hakkında basına olumsuz demeçler vermemesi için 450 bin TL'lik bir ev aldığı iddia ediliyor. 2012 Ocak ayında 7 aylık hamileyken eşinin Seda Sayan için kendisinden ayrıldığını belirten Emine Çelik, evi aldıktan sonra tek celsede boşandı ve sessizlik gömleğini üzerine giydi.

A+A-

HABERE YORUM KAT