1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. SEBZE HALİ ESNAFINDAN EDH'YE TAM DESTEK!

SEBZE HALİ ESNAFINDAN EDH'YE TAM DESTEK!

SEBZE HALİ ESNAFINDAN EDHYE TAM DESTEK!
A+A-

İlimizde faaliyet gösteren Van Sebze Hali Esnafı Van Ticaret ve Sanayi Odası Organ seçimlerine aday olan Ekonomide Değişim Hareketi üyelerine yemek verdi.

 

Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Yönetim Kurulu ev sahipliğinde gerçekleşen ve yaklaşık 100 kişinin katıldığı yemekli toplantıda dernek üyelerinin tamamı ve EDH üyeleri bulundu.

Van Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine az bir süre kala gerşekleştirilen toplantıda konuşan Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa ABİ; Yapılan bu ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ilimizin meyve ve sebze ihtiyacını gideren Vanlı esnaflar olarak, Van Ticaret ve Sanayi Odasının ilimizde daha aktif rol oynaması gerektiğini, bunun içinde işin başında işi bilen liyakatli insanların olması gerektiğini, sebze hali esnafı olarak Oda seçimlerini önemsediklerini dile getirdi. Ekonomide Değişim Hareketi’ nin seçimlere farklı bir heyecan kattığını dile getiren ABİ; EDH ye seçimlerde başarılar diledi.

Yemekten sonra bir konuşma yapan EDH sözcüsü Necdet TAKVA ise Sebze ve Meyce Halinin ilimizde kümelenmiş iş yerlerine en güzel örneği teşkil ettiğini vurguladı. Sebze halinin yıllardır süregelen birlik ve berberliğinin önemine değinen TAKVA; Sizler bu ilin ticaretinin her zaman önemli bir yerinde bulunmaktasınız; dinamikliğiniz, birlikteliğiniz takdire şayandır. Bizimde Aday olduğumuz Van Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri kazanmamız halinde hal esnafının hak ettiği değerin fazlası ile verileceğini dile getiren TAKVA; Nazik davetleri ve misafirperverliklerinden dolaya toplantıda bulunan Hal esnafına şükranlarımı sunarım dedi. TAKVA seçimlerin ilimize ve iş dünyamıza hayırlı olması temennisinde bulunarak toplantıdan ayrıldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT