1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sbs Öğrencilerine Motivasyon

Sbs Öğrencilerine Motivasyon

Sbs Öğrencilerine Motivasyon
A+A-

Antalya'nın Kemer ilçesi Tekirova beldesinde Halit Narin İlköğretim Okulu Müdürü Alper Nacar ve Müzik Öğretmeni Nilgün Karaduman SBS'de dereceye giren öğrencilere yarıyıl hediyesi olarak müzik ziyafet

Antalya'nın Kemer ilçesi Tekirova beldesinde Halit Narin İlköğretim Okulu Müdürü Alper Nacar ve Müzik Öğretmeni Nilgün Karaduman SBS'de dereceye giren öğrencilere yarıyıl hediyesi olarak müzik ziyafeti sundu.
İLBAP Projesi kapsamında yapılan deneme sınavında Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu Kemer'de ikinci olurken, bu yıl SBS'ye girecek olan 8'inci sınıf öğrencilerinin katılım gösterdiği deneme sınavında önemli derece elde etti.
Tekirova Halit Narin İlköğretim Okulu Müdürü Alper Nacar ve müzik öğretmeni Nilgün Karaduman, SBS'de derece alan öğrencilere hem moral hem de yarıyıl hediyesi olarak müzik dinletisi düzenledi.
Müzik öğretmeni Nilgün Karaduman'ın Antalya Güzel Sanatlar Lisesi'nde öğretmen olan arkadaşlarıyla birlikte sunduğu müzik dinletisi Tekirova Kültür Merkezi Sinema Salonu'nda gerçekleştirildi.
(SK-Y)

29.01.2013 14:55:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT