1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Savcı Ve Hakimler Yöre Halkıyla Kaynaştı

Savcı Ve Hakimler Yöre Halkıyla Kaynaştı

Savcı Ve Hakimler Yöre Halkıyla Kaynaştı
A+A-

Hakkari Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kaya ve beraberindekiler, Çukurca ilçesindeki savcı ve hakimlerle birlikte ilçeyi dolaşarak yöre halkı ile kaynaştılar. Hakkari'den Çukurca ilçesine giden savcı

Hakkari Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kaya ve beraberindekiler, Çukurca ilçesindeki savcı ve hakimlerle birlikte ilçeyi dolaşarak yöre halkı ile kaynaştılar.
Hakkari'den Çukurca ilçesine giden savcı ve hakimler, buradaki meslektaşlarıyla bir süre görüştükten sonra ilçe merkezini dolaşarak esnaflar ve yolda geçen vatandaşlarla bir süre sohbet ettiler. Yöre halkının kendilerini sıcak karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Hakkari Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Kaya, öğle yemeğinden sonra da beraberindekilerle ilçeden 7 kilometre mesafede bulunan Narlı köyü yakınlarındaki şelalenin önünde ve ilçeden 40 kilometre uzaklıkta bulunan Şine Dağı'na karşı hatıra fotoğrafı çektirdiler.
Çarşı merkezinde kendileri ile tokalaşan savcı ve hakimleri karşılarında gören vatandaşlar ise, ilk defa ilçe merkezinde dolaşan savcı ve hakimlerle karşılaştıklarını, bunun sevinci ve heyecanını yaşadıklarını belirttiler.
(NE-FT-MSA-Y)

14.02.2013 12:32:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT