1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saü'de Halkla İlişkiler Uzmanlığı Kursu Açılıyor

Saü'de Halkla İlişkiler Uzmanlığı Kursu Açılıyor

Saüde Halkla İlişkiler Uzmanlığı Kursu Açılıyor
A+A-

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde 'Halkla İlişkiler Uzmanlığı' kursu açıyor. Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında 'Halkla İlişkiler

Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi'nde 'Halkla İlişkiler Uzmanlığı' kursu açıyor.
Sakarya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (SAÜSEM) Kişisel Gelişim Atölyesi kapsamında 'Halkla İlişkiler Uzmanlığı' kursu açılıyor. Halkla İlişkiler alanında sistematik, güncel ve uygulanabilir bilgiler vermeyi amaçlayan kurs, SAÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Işık'ın koordinatörlüğünde verilecek.
Halkla ilişkiler alanında çalışan ve çalışmak isteyenlerin profesyonel bir halkla ilişkiler uzmanı olarak yetiştirilmesinin hedeflendiği kursta, Halkla İlişkiler (PR) uzmanı ve nitelikleri, iletişim becerilerinin geliştirilmesi, pazarlama iletişim yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), itibar yönetimi, kriz yönetimi, halkla ilişkilerde sosyal sorumluluk, sponsorluk, kurumsal kimlik oluşturma, medya ile ilişkiler, halkla ilişkiler kampanyası oluşturma konuları ele alınacak.
16 Şubat ve 17 Mart tarihleri arasında hafta sonları düzenlenecek olan 'Halkla İlişkiler Uzmanlığı' kursunun ücreti 660 TL olarak belirlendi. Ayrıca kursa katılmak isteyenler, www.sausem.net adresindeki ön kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilecek.
(RKO-RKO)

06.02.2013 11:26:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT