1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sasonlu İş Adamları İstanbul'da

Sasonlu İş Adamları İstanbul'da

Sasonlu İş Adamları İstanbulda
A+A-

Batman'ın Sason ilçesindeki iş adamları ve kanaat önderleri, İstanbul'da, iş adamları ile bir araya gelerek Sason'un sorunlarını masaya yatırdı. Sason İlçe Kaymakamlığı girişimleri ile gerçekleştiril

Batman'ın Sason ilçesindeki iş adamları ve kanaat önderleri, İstanbul'da, iş adamları ile bir araya gelerek Sason'un sorunlarını masaya yatırdı.
Sason İlçe Kaymakamlığı girişimleri ile gerçekleştirilen organizasyonla Sasonlu 23 iş adamı ve kanaat önderi İstanbul'daki iş adamlarıyla buluştu. Önce Batman il merkezinde BAGİAD tarafından ağırlanan Sason ilçesindeki kanaat önderleri daha sonra İstanbul'a geçti. Ülkenin önemli ticaret dernekleri ve büyük fabrikaların yöneticileriyle bir araya gelen Sason Belediye Başkanı Muzaffer Arslan, Yücebağ Belde Başkanı Atilla Çetinkaya, ilçenin iş adamları ve kanaat önderleri TUSKON, ADELL gibi önemli kuruluşlar tarafından ağırlanırken, akşam saatlerinde Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve İSKİ Müdürlüğü yöneticileri tarafından akşam yemeğinde ağırlandı. Eyüp Sultan, Pierre Loti, Topkapı Müzesi, Ayasofya, Panorama 1453, ve Sultan Ahmet Cami gibi İstanbul'un tarihi mekanlarını gezen Sasonlu işadamları, bu organizasyonla çok büyük ve samimi gönül köprülerinin kurulduğunu, bu tür faaliyetlerin daha sık yapılmasının çok yararlı olacağını belirtti.
(MŞY-YRT-AŞ-Y)

07.02.2013 12:05:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT