1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saruhanlı'da Güvenlik Kamerası Yaygınlaşıyor

Saruhanlı'da Güvenlik Kamerası Yaygınlaşıyor

Saruhanlıda Güvenlik Kamerası Yaygınlaşıyor
A+A-

Saruhanlı'da, meydana gelebilecek hırsızlık olaylarının önüne geçmek amacıyla güvenlik kamerası taktıran işyeri sayısı son günlerde hız kazanarak 109'a ulaştı. İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden edinilen

Saruhanlı'da, meydana gelebilecek hırsızlık olaylarının önüne geçmek amacıyla güvenlik kamerası taktıran işyeri sayısı son günlerde hız kazanarak 109'a ulaştı.
İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre, suç işlenmesine karşı önemli ölçüde caydırıcı özelliğe sahip olan güvenlik kameraları, aynı zamanda suç işlendikten sonra suçlunun kısa sürede tespit edilerek yakalanması sağlıyor. Bu bakımdan resmi makamların çalışmalarının yanı sıra, İlçedeki çok sayıda işyeri sahibide kendi imkânlarıyla işyerlerine güvenlik kamerası kurduruyor. Saruhanlı'da 109 işyerinde güvenlik kamerası bulunurken, bu işyerlerinden 76'sındaki kameralar dükkanların önünü de gösteriyor.
Bu arada, ilçenin çeşitli noktalarında kurulu bulunan 17 güvenlik kamerasının ise Kaymakamlığı'n sağladığı maddi destekle yenilendiği, bunların yanı sıra muhtelif noktalara 10 yeni kamera daha kurulacağı bildirildi.
(SD-ERG-Y)

07.02.2013 12:46:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT