1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saruhanlı Kaymakamı Otcu, Kurumlardan Brifing Alacak

Saruhanlı Kaymakamı Otcu, Kurumlardan Brifing Alacak

Saruhanlı Kaymakamı Otcu, Kurumlardan Brifing Alacak
A+A-

Saruhanlı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, yeni yılın başında ilçedeki tüm kurumları ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalarla ilgili brifing alacak. Kaymakam Otcu, İlçedeki daire amirleriyle düzenlenen

Saruhanlı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, yeni yılın başında ilçedeki tüm kurumları ziyaret ederek, yaptıkları çalışmalarla ilgili brifing alacak.
Kaymakam Otcu, İlçedeki daire amirleriyle düzenlenen toplantının çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı, toplantıda ele aldıkları konuları değerlendirdi. Toplantıda 2012 yılındaki çalışma ve faaliyetleri değerlendirdiklerini ifade eden Otcu, 2013 yılında yapılacak yatırım ve çalışmaları da gözden geçirdiklerini söyledi. Kamu kurum ve kuruluşlarının işbirliği içerisinde çalışmasının esas olduğunu dile getiren Otcu, önümüzdeki Ocak ayında tüm kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek kurum amirlerinden brifing alacağını ifade etti. Otcu, yeni yılda Avrupa Birliği, İŞKUR, Kalkınma Ajansı ve SRAP (Sosyal Riski Azaltma Projesi) projeleri başta olmak üzere tüm kurumların ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak yeni ve özgün proje çalışmalarına ağırlık vereceklerini ifade etti.
(SD-ERG-Y)

19.12.2012 14:12:45 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT