1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Saruhanlı Belediyespor'a 30 Bin Lira Maddi Destek

Saruhanlı Belediyespor'a 30 Bin Lira Maddi Destek

Saruhanlı Belediyespora 30 Bin Lira Maddi Destek
A+A-

Saruhanlı Belediyesi, Manisa Süper Amatör Küme A Grubu'nda mücadele eden ve 22 puanla lider durumda bulunan Belediyespor'a 30 bin lira maddi destekte bulunacak. Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Y

Saruhanlı Belediyesi, Manisa Süper Amatör Küme A Grubu'nda mücadele eden ve 22 puanla lider durumda bulunan Belediyespor'a 30 bin lira maddi destekte bulunacak.
Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, yılın ilk meclis toplantısının ardından, görüştükleri konulara ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada; son yıllarda Saruhanlı'nın göğsünü kabartan başarılara imza atan Belediyespor'a maddi destekte bulunacaklarını söyledi. Yaralı, belediye bütçesinden takıma meclis üyelerinin onayı ile 30 bin lira aktarılmasına karar verdiklerini bildirdi.
Öte yandan, ilçedeki bir spor kulübüne de bina tahsis ettiklerine değinen Başkan Yaralı, "İlçe'nin Yılmaz mahallesinde kurulan Yeni Yılmaz Spor Kulübü'ne, mülkiyeti belediyemize ait olan Avcılar Kulübü'nün üst katındaki binadan 3 oda tahsis ettik. Yılmaz Spor Kulübü de bizim takımımız. Bu kulübü de her zaman destekleyeceğiz" şeklinde konuştu.
(SD-ERG-Y)

07.01.2013 11:24:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT