1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sart Kasabası Dev Maça Hazır

Sart Kasabası Dev Maça Hazır

Sart Kasabası Dev Maça Hazır
A+A-

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Sart Kasabası'nda oynanacak olan Ukrayna-Çek Cumhuriyeti maçının hazırlıkları devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 14.'sü düzenlenen Uluslarara

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Sart Kasabası'nda oynanacak olan Ukrayna-Çek Cumhuriyeti maçının hazırlıkları devam ediyor.
Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu yıl 14.'sü düzenlenen Uluslararası Mercedes-Benz Ege Kupası'nda Ukrayna ve Çek Cumhuriyeti U16 Milli takımları, Salihli ilçesine bağlı Sart Kasabası'nda karşı karşıya gelecek. 21 Ocak 2012 Pazartesi günü saat 12.00'de oynanacak olan karşılaşma hakkında açıklamalarda bulunan Sart Belediye Başkanı Ali Güngör, böyle bir organizasyona ev sahipliği yapmaktan çok mutlu olduklarını, bu karşılaşmanın Sart'ın tanıtımı açısından da önemli olacağını belirtti. Sart Belediye Stadının bölgenin en iyisi olduğunu, çimi ve tribünleri ile fark oluşturduğunu belirten Ali Güngör, son olarak şunları söyledi: "Karşılaşmanın dostluk ve kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor ve Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerine bizim stadımızı tercih ettikleri için ayrıca teşekkür ediyorum."
(ES-ERG-Y)

17.01.2013 14:22:09 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT