1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sart Belediyesi Personeline Yeni Kıyafet

Sart Belediyesi Personeline Yeni Kıyafet

Sart Belediyesi Personeline Yeni Kıyafet
A+A-

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Sart Kasabası'nda belediye personeli için hazırlatılan yeni kıyafetler çalışanlara dağıtıldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ali Güngör, uzak m

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Sart Kasabası'nda belediye personeli için hazırlatılan yeni kıyafetler çalışanlara dağıtıldı.
Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ali Güngör, uzak mesafeden fark edilmeyi sağlayan elbise sayesinde İzmir Ankara karayolu üzerinde görev alan personelin daha emniyetli çalışmasının sağlandığını söyledi. Güngör, "Belediye Personelinin görev yerleri ana yol üzeri, caddeler, sokak araları burada çalışan kişinin emniyeti bizim için çok önemli bunu göz önünde bulundurarak onların kolay fark edilebileceği bir renk tercih ettik. Ayrıca kıyafetlerin gecede rahat görülebilmesi için özel şeritler kullanıldı. Artık çalışanlarımız daha güvenli ve rahat hizmet veriyor çevre temizliğini yapan çalışanlarımız kıyafetlerin dikkat çekici olmasının faydalarını görüyorlar. Özellikle araç sürücüleri çalışma yapılan alanlara yaklaşınca yavaşlayarak kontrollü geçiş yapıyorlar" dedi.
(ES-ERG-Y)

15.02.2013 11:11:37 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT