1. HABERLER

  2. Şarkıcı Tarık Mengüç Kimsesiz Çocukları Ziyaret Etti

Şarkıcı Tarık Mengüç Kimsesiz Çocukları Ziyaret Etti

Şarkıcı Tarık Mengüç Kimsesiz Çocukları Ziyaret Etti
A+A-

Şarkıcı Tarık Mengüç, Malatya'daki Miad Sevgi Evleri ve Kız Yetiştirme Yurdu'nda kalan çocukları ziyaret ederek, konserde toplanan hediyeleri dağıttı. Malatya Valiliği Engelliler Konseyi Genel Sekre

Şarkıcı Tarık Mengüç, Malatya'daki Miad Sevgi Evleri ve Kız Yetiştirme Yurdu'nda kalan çocukları ziyaret ederek, konserde toplanan hediyeleri dağıttı.
Malatya Valiliği Engelliler Konseyi Genel Sekreterliği tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Miad Sevgi Evleri ve Kız Yetiştirme Yurdu yararına Atatürk Spor Salonu'nda düzenlenen konserde 11 LCD televizyon, salon takımları, beyaz eşya ve halı bağışında bulunuldu. Miad Sevgi Evleri ve Kız Yetiştirme Yurdu'nu ziyaret eden şarkıcı Tarık Mengüç, toplanan hediyeleri çocuklara teslim etti. Hediyeleri çocuklara getirmenin mutluğunu yaşadığını dile getiren Tarık Mengüç "Ben çok zorluklar yaşadım. Evimizde yiyeceğimiz bir lokma ekmeğimizin olmadığı günler çok oldu. Üzerime giyinebileceğim ikinci bir kıyafetim yoktu. Şarkıcı olacağım dedim, çalıştım, azmettim, kendime inandım ve başardım. Hiçbir şey birden olmaz, çok çalışmanız gerekir. Her şeyden önce iyi bir eğitim almanız gerekiyor. Onun için derslerinize iyi çalışın. Sonra olmak istediğiniz yerde en güzel şekilde bulunursunuz" dedi.
Çocukları daha sık ziyaret edeceğini söyleyen Mengüç, çocuklara ilkbaharda piknik sözü verdi.
(BK-CC-Y)

05.12.2012 12:57:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT