1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sarıkamış'ta Dereceye Giren Kayakçılar Ödüllerini Aldı Işık Çapanoğlu Kars

Sarıkamış'ta Dereceye Giren Kayakçılar Ödüllerini Aldı Işık Çapanoğlu Kars

Sarıkamışta Dereceye Giren Kayakçılar Ödüllerini Aldı  Işık Çapanoğlu    Kars
A+A-

Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nde bulunan Bayraktepe Kayak Merkezi'nde Sarıkamış Şehitleri'ni anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen Alp Disiplini, Kuzey Disiplini ve Snowboard yarışları ve Kayak İl Biri

Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nde bulunan Bayraktepe Kayak Merkezi'nde Sarıkamış Şehitleri'ni anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen Alp Disiplini, Kuzey Disiplini ve Snowboard yarışları ve Kayak İl Birinciliği yarışlarında dereceye giren sporcular ödüllerini aldı.
Sarıkamış Orman İşletme Müdürlüğü Lokali'nde düzenlenen törene, Erzurum Orman Bölge Müdürü Cafer Orhan, Orman ve Su İşleri 13. Şube Müdürü Mehmet Sıtkı Kılınçer, Sarıkamış Orman İşletme Müdürü Veli Günal, Personel Şefi Beyhan Bulut, Sarıkamış Orman Spor Kulüp Başkanı Şinası Yıldız ile sporcular katıldı.
Erzurum Orman Bölge Müdürü Cafer Orhan, kayak sporunun gelişmesinde altyapıya büyük önem verdiklerini kaydetti.
Orhan, Sarıkamış'ta dereceye giren sporculardan sadece bölgesel başarıları değil, ulusal ve uluslararası alanda da başarılar beklediklerini söyledi.
Daha sonra yapılan konuşmaların ardından kategorilerinde birincilik elde eden sporcular İlayda Buğday, Dilan İşçi, Özkan Çelik ve Mikail Yıldız'a içerisinde kayak giysisi ve takımı bulunan hediye paketleri verildi.
(IÇ-AT-Y)

09.01.2013 13:11:18 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT