1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sarıkamışlı Öğrencilere Yardım Eli

Sarıkamışlı Öğrencilere Yardım Eli

Sarıkamışlı Öğrencilere Yardım Eli
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nde eğitim gören ilkokul öğrencileri için başlattığı kıyafet yardım

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencilerinin Kars'ın Sarıkamış İlçesi'nde eğitim gören ilkokul öğrencileri için başlattığı kıyafet yardımı kampanyasına destek verdi.
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Sarıkamışlı öğrencilere, kıyafet, gıda ve kırtasiye malzemesi gönderdi. Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turgay Genç, yardım malzemelerini İletişim Fakültesi Dekanı Bilal Arık'a teslim etti. Başkan Vekili Genç, "Bu kampanya bizleri çok duygulandırdı. Kampanyayı başlatan öğrencilere teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak biz de gerekli yardımları yapmaya çalıştık. Yardımlar gerekli yerlere ulaşacaktır" dedi.
Dekan Bilal Arık ise, üniversite olarak sosyal konularda duyarlı olmaya çalıştıklarını, öğrencilerin başlattığı kampanyanın her kesimden destek gördüğünü kaydetti.
Toplanan yardımlar, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından Sarıkamışlı öğrencilere teslim edilecek.
(SK-Y)

21.01.2013 11:37:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT